Muhteşem değişim

Yaz aylarını pek sevmiyordum. Neden derseniz yaz aylarının gelişi ile birlikte cildim fena halde bozuluyordu.Gerek yazın gerekse sonrasında uzunca bir süre bu bozulma ve lekelerle uğraşmak zorunda kalıyordum. Tahminlerim dahilinde  artan hava ve cildimin fazla nefes alamaması olduğunu düşünüyorum. . Bide arada sırada da olsa makyaj vesaire varsa ki bende var ! resmen cildimi kendi elimle bozuyordum. Bir çözüm  olmadığını ve durumu daha kötü bir hale getirdiğini bilsem de sürekli makyajla suratımdaki sıkıntıları kapatmaya çalışıyordum.Fakat bir yandan da gerek bitkisel gerek kozmetik olarak tüm çözüm ihtimalleri deniyordum. Gerçekten işe yarayan güzel ürünler buldum ama fiyatları çok çok yüksek olduğundan alamıyordum sürekli, eşim saolsun birsey söylemiyordu ama tabi o da rahatsızdı  bu kadar para harcadığım için.(Görmeniz açısından bir parçada buraya ekliyorum bir resmimden)

svlc2

Bende haliyle alternatif yöntemlere yöneldim Tv de ne kadar  güzellik ve bayan programı varsa seyrediyordum ister istemez. Bu  esnada bir gün deryada bitki ve güzellik uzmanı Hande Polat’ı tv de gördüm.Yine bir tarif veriyordu ama bu sefer dedim ki bana bana özel bir birşey lazım, tabi bir yandan da battı balık yan gider diyosun içinden acaba ne söyleyecek, ne  kadar a mal olacak vesaire.  Neyse kısa bir araştırman ardından  kendisine  ulaşarak Artık çok sıkıldığımı ve sürekli cilt problemleri yaşadığımdan dem vurdum. Açıkçası şu bitkiyi bu bitkiyi karıştır diyecek diye beklerken o bana yepyeni bir ürünün varlığından bahsetti. Hatta ilk 20 dk da suratının gerildiğini hissedeceksin deyince açıkçası pekte inanasım gelmedi. Sonra bir parça suratıma sürdü ve biraz bekle dedi  Allahtan makyajsız çıkmışım!

Yanlış olmasın 15 dakika sonra falan suratımda bir gerginlik hissetmeye başladım şok olmuştum! O kadar para verdiğim iyi dediğim kremlerde bile böyle bir şey hissetmedim..Sonradan söyle ürünün adı perlamd miş .Bende tabi hemen ondan ürünü aldım ve eve dönüp uygulamaya başladım.

Kullandıkça bir sihir gibi yüzümde tesir etmeye başladı. Artan sıcak havalara rağmen, halen sivilcelerim ve kızarıklık gibi yüz lekelerim çıkmadı.Cildim parıldıyordu.!

Sizlere burada bu serum(tam olarak krem değil sıvıda değil) ile tanışmadan önceki resimlerimi de paylaşmak istedim.once

Gördüğünüz gibi ne kadar sorunlu bir cilt gibi görünüyor öyle değil mi? Ben bu serumdan önce açıkcası bunun bir kader olduğuna ve hep olması gerekilen bir şey olduğunu resmen kabullenmiştim. Daha önce de bir çok arkadaşların önerdiği ürünleri kullandım ama nedense hiçbir başarı göstermedi. Hep umutlarım kırıldı ve hep başa döndüm..

Bu sıcak havalarda sorunsuz bir şekilde kullandığım bu yüzserumunu, kısmetse kış ayında da kullanımına devam edeceğim. Hande hanımın dediğine göre kışında soğuk havalardan koruyor ve yüzün gerekli olduğu gereksinimleri cilde geri vererek her daim canlı kalmasını sağlıyormuş.Kullanımı ise çok basit. Her gece yatmadan önce masaj şeklinde tüm yüzüme uyguluyorum. Güzel kokusu ise beni son derece rahatlatıyor. Açıkçası bu kadar kısa sürede bu kadar faydalı etki göreceğimi düşünmüyordum. Bu yüz serumunu hemen yengeme de anlattım. Onunda yıllardır bitmek bilmeyen yüz cilt problemi vardı. Kendisi dün beni aradı ve bu ürünü nereden buldun dedi çok memnun kalmış, hem yüzündeki lekeler gitti hem de botoks etkisi gibi bir izlenim verdiğini söyledi.

Merak ettiğim için Hande hanımı arayıp sordum. Kendisi de aynen onay verdi. Ürünün içinde gerçek botoks etkileri varmış hatta direk olarak alternatifmiş ve yüzü sadece sorunlardan arındırmak için değil, kırışıkları gidermek içinde kullanılabileceğini söyledi içinde argirline, matrixyl 3000 ve hyaloronik asit ve chronoline diye çok önemli maddeler varmış  Bunun yanında beslesin diye baobab, argan, tamanu, gotu kola gibi yağları da duyunca  merakım arttı ve internetten bu ürünleri bir araştırdım linklerini paylaşıyorum

hyaloronik asit 

argirline,argirline

matrixyl 3000(pdf dosya)

chronoline

Bu yazıyı yazmak istedim çünkü benim gibi yıllardır sorunları olan kişiler olabilir. Kullanıp gayet memnun kaldığım bu yüz kremini sizde deneyebilirsiniz.

 

Şunu unutmayın ki, bu tarz etkili ve başarılı kremlerin hemen sahteleri türemeye başlıyor. Bu sebeple mutlaka resmi sitesinden almayı ihmal etmeyin. Umarım sizlerde çok kısa zamanda etkisini görür ve yakınlarınıza da önerirsiniz. Artık hem genç hem de sorunsuz bir cilde sahip olmak bizlerinde hakkı.

 

Ben bir süredir bu ürünü düzenli olarak kullanıyorum. Üstelik gittiğim her yere de çantamda götürebiliyorum. Böylelikle tatile ya da arkadaşlarıma kalmaya gitsem bile hiç sorun değil. Hemen serumu çıkarıyorum ve yüzüme sürmeye başlıyorum. Gören hemen denemek istiyor tabi ki. Bu durumdan ise oldukça memnunum. İnsanları mutlu etmek ve onları güzel görmek benimde en büyük isteğim. Konu arkadaşlarım olunca ise işin rengi değişir. Keşfettiğim her ürünü onlar ile paylaşırım. Bana güvenip sevdiklerinden hiç tereddüt etmeden ürünü kullanmaya başlarlar ve farkı hemen anlarlar.

 

sonra

Bu kadar çok yazdın ama peki şimdiki yüzün nasıl diye soracaksınız biliyorum. İşte sizlere bu kare ile yeni yüzümü tanıtmak istiyorum.Ne kadar değişmiş ve güzelleşmiş değil mi? O eski halinden resmen eser kalmamış. Önceki resimde olan birçok kötü noktalar gördüğünüz gibi artık yok ve cildimin ne kadar temiz ve parlak olduğunu görüyorsunuz. Sizlerde kendinizin önceki ve sonraki resimlerini çekmeyi unutmayın. Sizlere inanmayanlara göstermek için iyi bir kanıt oluyor.  Sizler ile bu yazıyı paylaşmak istedim çünkü bir çok kişi mutsuz görmek beni de üzüyor. Artık cilt sorunlarını sizlerde yaşamak zorunda değilsiniz. Daha güzel bir yüz ile güveniniz geri gelsin ve ne kadar güzel ve özel olduğunuzu tekrar sizlere hissettirebilsin diyedir. Bu arada soracak olan kişiler için ürün www.perlamd.com üzerinden satılıyor ilgilenenler buradan alabilirler…