Botox Antiaging Etkileri

Gençleşmenin formülünü buldum!

f140 yaşındaki bir bayan ne ister biliyor musunuz? En çok istediği şey yüzünde oluşmaya başlayan kırışıklıkların kaybolmasıdır. Yani daha genç görünmek ister. Peki, bu mümkün mü? Bundan üç ay önce bu soruyu bana sorsanız “elbette mümkün değil” derdim. Ama şimdi şayet Perla MD krem kullanılırsa “evet, mümkün” diyorum. Çünkü ben kullandım ve neticeyi kendimde test ederek görmüş oldum.

Ben tam 40 yaşındayım. Bankacıyım. Yani tahmin edebileceğiniz gibi stresli bir işim var. Gün içerisinde çok çay, kahve tüketiyorum. Bu da cildimin biraz erken kırışmasına neden oldu. Bu fotoğrafı 40. doğum günümden birkaç hafta önce çektirmiştim. Hemen yanında yer alan fotoğraf ise 3 gün önce çekildi. Yani Perla MD kullandıktan sonra size sonucu belki görmek istersiniz diye göndermek istedim. Cildimdeki kırışıklıkların çoğunun yok olduğunu görebiliyor musunuz? Ben bu kırışıklık sorununa çok fazla kafayı takıyordum. Ama şimdi hem cildimle barıştım hem de daha genç bir görünüm elde ettim. Bu sizin sayenizde oldu, Perla MDnin özel formülü sayesinde oldu. Elbette insan bir minnettarlık duyuyor ve en azından düşüncelerini yazıya dökmek istiyor. Ben de size bir teşekkür yazısı yazmak istedim.

Cildimdeki değişimi eşim de fark etti. Bazen hayran hayran yüzüme bakıyor. Mutlu oluyorum, çünkü eşimle aramızdaki bazı duygularf2 da tıpkı cildim gibi geriye gitti. Artık daha çok konuşuyoruz, daha çok gülüyoruz. Tüm bunlar biraz da pozitif duygular içerisinde olmak ile ilgilidir, biliyorum. Ancak pozitif bir insan olmak için de hayatınızda güzel şeylerin olması gerekiyor. Benim hayatımdaki en güzel şeylerden biri Perla MD krem oldu. Bu kremi kullanan diğer bayanlar neler yaşadı bilmiyorum ama ben kullanırken hiçbir sıkıntı yaşamadım. Gayet doğal bir formülünün olması da bana güven veriyor. Halen kullanmaya devam ediyorum. İçerisindeki botox etkisi sayesinde ameliyat olmadan cildimdeki kırışıklıklardan kurtuldum. Orta yaştaki tüm bayanların kullanmasını isterim. Biz bayanlar cildimizi çok önemsiyoruz. Bu yüzden de cildimize iyi bakmalıyız. Bu krem benim için cilt bakımında devrim yaratmış bir formüle sahip. Bu yüzden kullanmaya devam edeceğim.

Melike ibiş(0536 563 — 22)

 

Cildim artık pürüzsüz, rüya mı görüyorum?

Merhaba. Ben 24 yaşındayım ama cildim maalesef yaşımı, gençliğimi gölgede bırakıyordu. Çünkü çok pürüzlüydü ve ne yaparsam yapayım bu pürüzlerden kurtulamıyordum. Bu fotoğrafı çok çaresiz kaldığım bir gün, estetik doktoruna göndermek için çektirmiştim. Ama size yollamak nasip oldu. Çünkü Perla MD terapi kullanan bir bayanın internette yazdıklarını okudum. Ben de kullanmaya karar verdim ve cildimdeki tüm pürüzlerden kurtuldum. İşte bu fotoğraf da kremi kullandıktan sonra aynı pozu vererek çektirdiğim fotoğrafım. Gördüğünüz gibi cildim artık 24 yaşındaki bir kızın cildini görünümün almış durumda. Bu yüzden size teşekkür etmek istedim. Çünkü harika bir krem üretmişsiniz.

Genellikle selüloit anlatılırken kullanılan bir tabir vardır, portakal kabuğu görünümü derler. İşte bu görünüm benim yüzümü neredeyse tamamen kaplamıştı. Bazı cilt sorunlarını fondöten ile pudra ile kapatabiliyorsunuz. Ancak pürüzlü cildi gizlemek gerçekten mümkün olmuyor. Çünkü fondöteni sürdüğünüzde pürüzler daha belirgin bir görünüm alıyor. Tek çaresi kurtulmaktı. Denemediğim ürün kalmamıştı ama hiç biri tam olarak işe yaramadı. Oysa gerçek çözüm meğer tam karşımdaymış. Ben birkaç yerde Perla MD serum tanıtımını görmüştüm ama açıkçası hiç okumadım içeriğini ve diğer bilgileri. Sonra dediğim gibi bir bayanın yazdıklarını bir forum sitesinde okuyunca denemeye karar verdim. Netice ise tam istediğim ve umduğum gibi oldu. Artık pürüzsüz cildim ile gururla dışarıya çıkabiliyorum, arkadaşlarım ile buluşabiliyorum. Hatta artık bir erkek arkadaşım var.

Size hem teşekkür etmek için yazmaya karar verdim hem de Perla MD kremi herkesin kullanmasını istediğim için yazıyorum. Onca kozmetik ürüne çok fazla para ödemek yerine bu kremi kullansınlar istiyorum. Gerçekten işe yarayan, çözümü net olarak görebileceğiniz krem budur çünkü! Ben hiçbir yan etkisini de görmedim. Her krem ilk etapta cildimde kızarıklık ve hafif bir yanma yapardı. Ancak Perla MD hiç böyle bir etki yapmadı. En azından pürüzlü cildinden yakınanlar mutlaka bu kremi denemeli. Ama biraz sabırlı olunması lazım. Öyle birkaç günde sonuç beklemesinler. Tüm pürüzlerden kurtulacaklarına ben eminim. Kullananlar sonra da bana dua etmeyi unutmasınlar tabi..

Merve seçkin (0505 689 –18 )

 

Bu krem tam bir kırışıklık düşmanı!

a1Herkese merhabalar. Perla MD terapi tam bir kırışıklık düşmanı! Bunu sizin aracılığınız ile tüm dünyaya ilan etmek istiyorum. Sadece 2 buçuk aydır bu kremi kullanıyorum ancak yüzümdeki derin çizgiler artık çok daha az belli oluyor. Yeni oluşmaya başlayan kırışıklıklarımdan ise tamamen kurtuldum. Herkese bu kremi tavsiye ediyorum. Bu arada, heyecandan kendimi tanıtmayı unuttum. Benim adım Kamuran. 39 yaşında bir öğretmenim. Malum çocuklar insanı yoruyor ve yıpratıyor. Son 5 yıldır yüzümdeki kırışıklıkları yok etmek, en azından yenilerinin oluşmasını önlemek için çaba sarf ediyorum. Ama fotoğrafımda da gördüğünüz gibi bir arpa boyu yol alamamıştım. Ta ki Perla MD tanıtımını internette görene dek! Her nedense bu kremi denemeyi çok istedim. Sanırım tamamen doğal olduğu için krem hemen güvenimi kazanmayı başardı.

İşte bu fotoğraf da şu anki yüzümün en net görünümüdür. Kırışıklıkların neredeyse tamamı düzeldi. Kremin içerisinde botox bulunduğu için böyle bir etki yapacağını kullanmaya başladığımda tahmin etmiştim. Fakat bu kadar kısa sürede bu kadar net bir etki bırakacağını rüyamda görsem inanmazdım. Perla MD sayesinde yaşım neredeyse 10 yıl geriye gitti. Şimdi merak ettiğim soru şu; bu kadar etkili ve doğal bir kremi nasıl bu kadar ucuza satabiliyorsunuz? Elbette bu kısım şakaydı, fiyatını yükseltmenizi asla istemem. Çünkü bu kremi kullanmayı kolay kolay bırakmam. Etkileri harika! Yüzüme sürdükten sonra sanki cildimin nefes aldığını hissediyorum. Hücrelerimin değiştiğini gerçekten hissediyorum.

a2

Anında etkisini göstermeye başlıyor. Ayrıca pek çok krem gibi saatlerce cildinizde bir tabaka halinde kalmıyor. Cilt hemen kremi emdiği için herhangi bir rahatsızlık da hissetmiyorsunuz.

 

Tüm bayanların Perla MD adlı bu ürünü denemesini gerçekten çok isterim. Sonucundan çok memnun kalacaklarına eminim. Benim öğrencilerim dahi cildimdeki değişimi fark ediyor. “Öğretmenim, estetik ameliyat mı oldunuz” diye soruyorlar. Tüm çevremdekiler bu ürünü kullanmaya başladı. Şimdiye dek bir tek kişi dahi şikayetçi olmadı. Sanırım Perla MD etkisi bir dalga gibi yayılıyor. Yakında toplum olarak kırışıklıklar ile vedalaşacağız gibi görünüyor.

Sevtap erdoğan(0555 625  – 67)

 

One comment

  1. ayn ur dervişoğlu diyor ki:

    bu ürünü nereden alabilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir